Formacioni i gjermanise brazil 2014

2020-02-22 13:02

Jul 08, 2014 On Jul 8, 2014. Share Trajneri i gjermanve u shpreh se mungesa e Nejmarit do ta bj m t fort dhe t bashkuar ekipin e Skolarit Trajneri i Gjermanis, Hoakim Lv, e ka t qart q n gjysmfinalen e Belo Horizontes formacioni i tij nuk do t ket prball nj Brazil spektakolar, por nj kundrshtar t ashpr dheGjermani Brazil, prballja e dy m t mirve n bot kurse mbahet mend debakli q psoi Brazili n gjysmfinale t Botrorit 2014, kur u mposht nga Gjermania me rezultat 71. Sido q t jet, t dy trajnert n miqsoret e ktyre ditve, jan duke i provuar formacioni i gjermanise brazil 2014

Zbulohet formacioni m i vlefshm pr U21 n Brazil 2014. N qendr t mbrojtjes sht nj nga futbollistt me m shum eksperienc t ktij formacioni, mbrojtsi francez Rafael Varane, i cili pavarsisht aktivizimit n vetm 5 ndeshje me kombtaren e vendit t tij, regjistron m shum se 70 ndeshje me fanelln e

Gjermania, Kampione e Bots n botrorin Brazili 2014 Mario Goetze ishte heroi i gjermanve duke shnuar golin e vetm t ndeshjes n minutn e 113. 90 minutat e kohs s rregullt nuk mjaftuan pr t vendosur fituesin, pavarsisht nj loje me nj ritm t lart dhe rasteve t Kush zhgnjeu n Brazil? Ja formacioni ideal 12: 25. Shprndaje Botrori i Brazilit tashm ka prfunduar. Gjermania kampione e bots vazhdon t jet e dehur nga suksesi prball Argjentins n finale, por ndrkoh ka disa bilance q nuk mund t lihen pa br.formacioni i gjermanise brazil 2014 Jul 10, 2014 Unlimited DVR storage space. Live TV from 70 channels. No cable box required. Cancel anytime.

Formacioni i gjermanise brazil 2014 free

Trajneri i Holands, Luis Van Gaal l shum dyshime mbi formacionin q do t hedh n fush ndaj Argjentins n sfidn q do t prcaktoj finalisten e dyt t Brazil 2014. 62vjeari e la t hapur rikthimin titullar t De Jong, por shtoi gjithashtu se Van Persi nuk sht n formn e tij m t mir. formacioni i gjermanise brazil 2014 Elevator Lab: Raiffeisen Bank Shqipri dhe Kosov mbyllin me sukses programin Sfida Rajonale Elevator Lab 2019 Ditt e fundit pr t aplikuar n Sfidn Rajonale Elevator Lab Prezantohet Sfida Rajonale Elevator Lab Shqipri& Kosov n universitete Raiffeisen Bank n Shqipri Oct 02, 2008  Meqe nuk po e shof me temen teutonike verdalle thashe ta nis me nje tjeter meqe jemi ne prag te nje takimi shume vital edhe delikat per cunat. Gjermania ne eleminatore perplaset me vendin e dyte Cekine e talenteve. Shpresojme nje fitore ose me ekeqja nje barazim sepse luhet ne Ceki. Megjithate ne baze te formes qe ka treguar kombetarja kohet e fundit nuk jam aspak i frikesuar, madje Kombtarja gjermane e futbollit (Gjermanisht: Die deutsche sht kombtarja e burrave q prfaqson Gjermanin n kompedicionet ndrkombtare q nga viti 1908. Organi qeveritar i saj, Federata Gjermane e Futbollit (Deutscher FuballBund), u themelua n vitin 1900. Q nga ajo koh DFBja u riinaugurua n vitin 1949 dhe prfaqsonte Federatn Zbulohet formacioni m i vlefshm pr U21 n Brazil 2014. Sport; Zbulohet formacioni m i vlefshm pr U21 n Brazil 2014. Nga. Webmaster 7 Qershor 2014. 1511. SHPRNDAJE. Porta e ktij formacioni i besohet italianit Matia Perin, i cili vlersohet nga t gjith si e ardhmja e ksaj kombtareje, ndonse nuk ka luajtur

Rating: 4.55 / Views: 743